SadeceMmo

asdasdasdasdasdasdsa


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Seafight Kuralları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Seafight Kuralları Bir 6/6/2013, 11:37

NeaL*

NeaL*
Admin
Admin
01. Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı,siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz.

02. Forum katılımcıları yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

03. Yöneticiler her yazılan mesaja anında müdahale edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

04. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

05. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil ve kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir)

06. Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

07. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak, birden fazla üyelik hesabı oluşturmak yasaktır.

08. Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz !!! Ayrıca bu alanlar amacına uygun olarak kullanılmalıdır.Eğer bu kural çigneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır !!!.Ayrıca bu üye'ye Üyelere Yapılan Uyarılar veya kural ihlalleri cezası !!! kısmında uygulanacaktır.


9. Forum ve Forum Yöneticilerinede hakaret etmek, kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

10. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

11. Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve forum'a girişini yasaklar.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir.Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar,başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa BAN edilirler.

12. Bu forum Seafight oyun sistemi için Teknik Destek sağlamak amacıyla oyunculara yardım ve fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

13. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda oyuncuları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Oyuncular bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

14. Forum kurallarına uymayan oyuncuların forum'a yazı yazması Süreli veya süresiz BAN cezası

15. Forum'un resmi dili Türkçe'dir. Diğer dillerin kullanımı Yönetici iznine bağlıdır.Kabul edilen alfabe latin alfabesidir.

16. Herhangi bir gemi yada hesap satışı, başkasına devri kesinlikle yasaktır. Bu tür mesaj yazanlara ihtarsız ve süresiz olarak BAN cezası verilir.

17. Oyuncular forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir klan, topluluk, marka veya firma reklamı yapamazlar. Klan reklamları sadece ilgili bölümde önceden belirlenen formata uygun yapılır.

18. Oyun ile ilgili mesajlarınızı ve fikirlerinizi nezaket kuralları çerçevesinde yazmalısınız,Hakaret veya kin dolu yazılar tarafımızdan engellenir. İlgili kişiler hakkında adli makamlara suç duyurusunda bulunma hakkı saklıdır.

19. Oyuncuların mesajlarında MSN., yahoo, googletalk vb. iletişim adresleriyle, başka site adreslerini yazmaları yasaktır.
20. Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Ayrıca Özel Mesajlar forum içerisinde üyeler tarafından yayınlanamaz.

21. Başka sitelere ve Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar YASAKTIR. Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır !

22. Üyelerin verdiği adreslerde bulunan dosyalar veya resimler üyelik gerektirecek şekilde ise ve kullanıcılar üye olmadan bu bilgileri alamıyorsa ilgili linkler kural dışı değerlendirilir ve kaldırılabilir ! Üyelerin forum dışarısından link ile verdikleri dosyalardaki içerikten dolayı site sorumlu tutulamaz,bu gibi linkler ve dosyalar eğer sorunlu yada zararlı ise bildirim üzerine kaldırılır.

23. Forum üzerinden ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ !!! Yönetim ticari olarak kullanım veya kural dışı kullanıma yönelik şikayet aldığı veya gerekli gördüğü durumlarda ilgili üyenin forum üyeliği hesabını kapatabilir.

24. Üyelerin Forum içine yazdığı bilgiler yada link verdiği dosyalar kullanıcıyı zor durumda bırakacak yada cihazlar için tehlike arz edecek bilgi veya dosyalar ise,ÜYE mutlak surette uyarı yazısı yazmak zorundadır !!!

25. Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3 vs. vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır !

26. Herhangi bir alanda kişileri,kurumları,kuruluşları veya devlet'i küçük düşürecek resim,yazı,alıntı vb. şeyler kesinlikle yasaktır.Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi forumdan silme hakkımız saklıdır.

27. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazılamaz ! Ayrıca resim olarak boyu 500 , eni 150pixel ve 50 kb'den büyük 1 adet'ten fazla resim kullanmak ve 10 satırdan fazla (Satır boşlukları dahil) yazı bulundurmak yasaktır.


28. Pornografik içerik,yasadışı ilaçlar ve ilaç üretim cihazları,kumar ve kumar ile alakalı içerik, silah ve silah mühimmatlarının satış ve tanıtımı,bira veya sert alkollü içecek tanıtım yada satışı,tütün yada tütünle alakalı tanıtım yada satış,reçete ile satılan ilaçların satışı veya tanıtımı,tez yada öğrenci makalelerinin satışı yada tanıtımı Yasaktır... İlgililer hakkında adli makamlara suç duyurusunda bulunma hakkımız saklıdır.

29.Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

30.Foruma sadece oyun (sistem, forum,chat) yöneticilerini haksız yere eleştirmek, oyunu karalamak, diğer oyuncuları oyundan soğutmak, oyunculari greve ve boykota cagirmak amacıyla gönderilen mesajlar hiç bir açıklama yapılmadan silinir. Bu mesjları gönderen üyelerde forumdan BAN lanarak uzaklaştırılır.


31.Oyuna ve foruma üye olan tüm üyelerin bu kuralları okuduğu ve kabul ettiği varsayılır. Forum kurallarına aykırı hareket edenler hakkında gerek forum içi cezalandırma hakkımız gerekse adli mercilere başvurma hakkımız her zaman saklıdır.

Kullanıcı profilini gör http://www.sanal-oquzhan.tr.gg

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz