SadeceMmo

asdasdasdasdasdasdsa


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

S2 Awm TAktik

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 S2 Awm TAktik Bir 8/6/2013, 09:23

Blacır

Blacır
Coder
Coder
Şimdi awm kullanamıyorum onun için hep genel oynuyorum diyen çok kişi var.

Böle derseniz tabi bilmezsiniz oynamazsanız gelişir mi bi fidana su vermezseniz büyümez gibi.Sizde oynarak geliştiriceksiniz.

Şimdi önce eziklerle oynamaya başlayalım kd düşmez gibisinden düşünürsünüz.Ama tam tersi direk güçlülerle başlayın çünkü onlar iyi awm kullanır ve sizi habire öldürür öldürdüğü için zoomu seri açmayı ve zoomsuz nişan almayı öğrenirsiniz.

Kolay Nişan Alma ;
Arkadaşlar bazıları zoomu açıyor sonra adamı arıyor sonra vuruyor bunu yaparsanız adama vurmaya odaklanır sağ sol yapmayı unutur hemen ölürsünüz.Onun yerine zoom açmadan AWM'nin ucunu takip ederek adama ***ürün seri şekilde zoom açıp vurun ( zoomun açılmasını beklemeyin eğer sağ kliğe bastıysanız direk vurun açılmış gibi sekmez.

AWM İle Seri Vurma ;
Arkadaşlar oyuna başladık awm'mizi aldık şimdi elimize ya tabanca yada bıçak alalım ben genelde bıçak alırım çünkü adamlar dibine girince bıçak alır savunmamız olmuş olur.Bıçağı aldık " q " harfine bastık geri awm ye döndü.Yani bunu seri yaparsak zoomu açıp ateş edince tetiği çekip geri zoomu açmasını beklemeyiz.Awm'yi ve bıçağı sırayla aldık adam geldi zoom açtık adamı vurduk hemen ama hemen q ya basıp tekrar q ya basıyoruz böylece bıçak sonra hemen geri awm gelmiş oluyor zoom açıp vuruyoruz seri olmuş oluyor.

AWM VS'de Çabuk Ölüyorum Ne Yapmam Gerek ?
Arkadaşlar bu çok basit adamla karşı karşıyasınız haribe Sola ( A İle ) , Sağa ( D İle ) ve Zıplayarak ( Space ( Boşluk Tuşu ) İle ) Şaşırtıyorsunuz.Yani adamla karşı karşıya geldiğinizde ;

Space A ~ Yere İnince Space D Öncelik Bu Şekilde.
Umarım İşinize Yaramıştır.

ALINTI DEĞİLDİR !

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz