SadeceMmo

asdasdasdasdasdasdsa

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

S2 Son Silah Genel Modu Taktikler - WizKhaLifa - Farkıyla

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

WizKhaLifa

CO-ADMİN
CO-ADMİN
)Silah seçimi: Bu biraz sizin elinizin ayarına bağlı. Eğer isabetiniz çok ama çok kötüyse K1 Rail kullanın. İsabeti iyi fakat hasarı düşük. Kafa atışlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer diyorsanız ki benim isabetim herkesden iyidir. İşte o zaman AK-47 kullanmanızı tavsiye ederim. İsabeti kötü fakat hasarı çok iyi. Eğer isabetiniz normal ise M4A1 kullanın. Ben şahsen M4A1'i hepsine tercih ederim. Tabi otomatik silahlarda
------------------------------------------------------------------------------------------------------
2)Mermilerden kaçma: Eğer rakibinizin sizi hemen vurmasından şikayetçiyseniz, bu taktiği kullanın. Adam sizi görmüş ise hızla sağa sola giderek ateş edin. Kesinlikle yerinizde durmayın.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
3)Modifikasyon: Daime her silaha 3. dürbünü takın. Benim görüşümle en iyisi odur. Susturucuyu tercih etmem ama M4A1'e en büyük susturucuyu takınca tepme azalıyor ve isabet oranı yükseliyor. Hasarı azalıyor ama buna değiyor doğrusu
----------------------------------------------------------------------------------------------------
4)Çoklu kullanım tarzı: Eğer otomatik silahınızın mermisi bitti ise ve adam size çok yakın ise bıçak çekip öldürün. Adam size uzaksa ve hemen kaçabileceğiniz bir yer varsa oraya kaçıp mermi doldurun. Ki bu durumda kalmamak için merminiz 20'nin altına düştüğü zaman hemen yeni jarjör koyun. Eğer merminiz bittiyse ve açık alandaysanız tabanca çekip rakibinizi indirmeye çalışın

- WizKhaLifa - Farkıyla..! İyi Forumlar

afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]