SadeceMmo

asdasdasdasdasdasdsa


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

DragonFable Kuralları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 DragonFable Kuralları Bir 6/6/2013, 11:44

NeaL*

NeaL*
Admin
Admin
Temel Kurallar
, Hile kesmek veya herhangi bir şekilde sunucularda herhangi bir saldırı yapmayın. Bu herhangi bir eğitimciler, dükkan yükleyiciler, macera yükleyiciler, botlar ya da 3. parti hack / hile programı veya aracı kabul edilebilir bir şey içerir.
Tarayıcınızda çalışan oyun kodu değiştirmek için bellek hileler kullanmayın.
Onların izni olmadan ödemeleri, ne de sahte veya yetkisiz ödeme her türlü yapmak için çalıntı bir kredi kartı yapmak için ebeveynin kredi kartı kullanmayın.
,, Ticaret paylaşmak vermek veya kimseye hesap satmıyoruz.
Herhangi Forum Personel, Oyun Personel veya IRC Operatörleri dahil olmak üzere, herhangi bir Elemanları taklit etmeyin.
Her yerde oyun-içi ya da forumlarda kişisel bilgileri paylaşmak veya göndermeyin.
Taciz ya da diğer oyuncular tehdit etmeyin.
Herhangi nefret dolu, müstehcen, iftira, taciz, tehdit, zararlı, müstehcen, ırkçı veya etnik saldırgan dil kullanmayın.
Spam ya da intihal yok.
Bir davranış veya eylemi durdurmak ya da değiştirmek için Personel üyesi tarafından sorulan, bunu yapacağız.
Bu tabidir Hüküm ve Koşullar.
Topluluk Mesaj Panosu Forum
Bizim resmi okumak için çeşitli bölümler vardır Mesaj Panosu Kuralları.

IRC Sohbet
Internet Relay Chat (IRC) istemcileri (mIRC, XChat, IceChat, vb) üzerinden erişilebilir IRC sohbet odası BattleOn.com toplumun diğer kısımları ile aynı kurallara yapılacaktır.

("Başladı" sözlü uyarılar, sohbet odasından sınırdışı: oda operatörleri veya Ops sohbet, kendi takdirine bağlı olarak, kuralları, ya da talimatlar itaatsizlik ve bu cezalar ihlal için enstitü sohbet ile ilgili cezalar aşağıdakilerden herhangi birini içerebilir olabilir ), ve sohbet odası ("yasakları") geçici ve kalıcı hem de sürgünler.

Farklı Ops bu politikaların uygulanması için farklı standartlar kullanır, böylece katılımcılar sohbet ayrıcalıklarını korumak için dinlemek ve Ops itaat tavsiye edilir.

Tekrar tekrar kurallarını ihlal tespit edilirse, size oyun veya Artix hesapların askıya alınması veya sona erdirilmesi karşı karşıya kalabilirler.

Lütfen, küfür, spam, sel veya yasadışı yazılım transferi.

Buna ek olarak, sohbet odası başka bir sunucuda barındırılan ve ağa erişim tamamen askıya alınabilir diye IRC Network kuralları ve politikalarına uygun hareket etmeleri gerekmektedir.

Kuralları Uygulama
Yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir ihlal ya da iddia edilen tecavüz oluştuğunda zaman, Artix Personel, kendi takdirine bağlı olarak, ya da, alınan ilaçlar uyarı veya sonuçları iletişim de dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı değildir olmadan, uygun bir çare belirleyecektir: sözlü uyarılar , uyarıları, geçici hesap askıya alma, kalıcı hesap süspansiyon, sunucu yasakları ve yasal işlem yazılı.

Herhangi bir Artix Oyunlar erişim ve ilgili ürünlerin herhangi bir ayrıcalık değil, bir haktır! Bu topluluğun Personel kendi yeteneklerini en iyi ve kendi takdirine bağlı olarak kendi sitelerinde, sunucular ve forumlar orta. Kararlarını veya yapıcı olmayan argümanlar karşı tecavüzlere hesap / IP adresi / e-posta yasakları daha da neden olabilir.
Bu Yazının Bazı Yerlerı Sonda Bazıları Basta Olabılır Ceviri Yaptım.

Kullanıcı profilini gör http://www.sanal-oquzhan.tr.gg

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz