SadeceMmo

asdasdasdasdasdasdsa


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Transformıce Kılavuzu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Transformıce Kılavuzu Bir 6/6/2013, 11:42

NeaL*

NeaL*
Admin
Admin
Kurallar:

Tranformice’da bir sürü kural yok. Aşağıda HİÇBİR şekilde göz ardı edilmeyecek hareketler verilmiştir.

Irkçılık: Irkçı hareketler ve konuşmalar oda tarafından oy çoğunluğula veya moderatör tarafından uzaklaştırmayla sonuçlanabilir. Aynı zamanda hazırlanan ırkçı haritalar da göz ardı edilmeyecektir.

Spam/Flood yapmak: Sohbet kanallarında flood ya da spam yapmak oy çoğunluğuyla veya moderatör tarafından uzaklandırmayla sonuçlanabilir.

Hack/Hile: Eğer hile veya hack kullanırken herhangi bir odada yakalanırsanız, odadaki oyuncular tarafından oy birliğiyle uzaklaştırmaya tabi tutulacaksınız. Eğer moderatörler tarafından yakalanırsanız SÜRESİZ olarak uzaklaştırılacaksınız. Hile veya hack hiçbir şekilde göz ardı edilmeyecektir.

“Çökertici” Haritalar Yapmak: Herhangi bir şekilde oyunu çökertecek haritalar yaparsanız ve bu görevliler tarafından fark edilirse kesinlikle uzaklaştırılacaksınız.

Not: Trolük bu oyunun bir parçasıdır. Bir fare veya Şaman trollük yapmayı seçmiş olabilir. Bir ön uyarı olarak bununla ilgili burada bahsetme gereği duyduk çünkü birçok odada trollük yapan fareler ve Şamanlar oy birliğiyle uzaklaştırılmaktadır. Moderatörler çoğu zaman trollük sebebiyle uzaklaştırma yapmayacaktır.

Kullanıcı profilini gör http://www.sanal-oquzhan.tr.gg

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz